Unutamayacağınız En Güzel 5 Muzlu Tarif

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Tarifi Oyla!
Loading...
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

Unutamayacağınız En Güzel 5 Muzlu Tarif
3 Mart 2018 282 defa okundu 1 yorum

En Güzel 5 Muzlu Tarif

Sizler için ara ara oluşturacağımız farklı favori tarifler listelerimizi paylaşmaya karar verdik. Hem seçeceğiniz tarif hakkın da vereceğiniz kararı hem de tariflerin daha da kolay bulunabilmesi adına ilginizi çekecek olan listelerimizi eminim sizler de çok beğenceksiniz.

       1.Muzlu Baton Kek Tarifi, Nasıl Yapılır ?

İlk Sıramızda zeytinyağı kullanılarak hazırladığımız ve esmer şeker ile hamurunu yoğurduğumuz hafif ve bir o kadar lezzetli muzlu baton kek tarifine yer veriyoruz. Tarçın ile muzun dahil olduğu hiç bir tarifin lezzetsiz olmayacağı aşikar. Çayınızla birlikte tadına bakacağınız bu tarifimiz ile damağınıza değen tarçın dokusunu sizler de çok seveceksiniz.

Esmer Sevenler İçin : Muzlu Baton Kek Tarifi

       2. Bisküvili,Muzlu Piramit Pasta Tarifi, Nasıl Yapılır ?

Bisküvili pasta hepimizin çocukluğuna güzel ve tatlı anılar bıraktığı bir pasta tarifidir. Hem yapımının kolay olması hem de hızlı bir tarif olması sebebiyle bir çok annenin tercihleri arasında ilk sırayı çeken pasta tarifidir. Muz ile harmanlandığı zaman ortaya çok daha leziz bir tarif çıktığını söylesek abartmış sayılmayız.

Tarz Sevenler İçin : Bisküvili Muzlu Piramit Pasta Tarifi

            3. Muzlu & Yulaflı Kek Tarifi ?

Hafifliği ile sizleri mest edecek diğer bir tarifimiz muzlu ve yulaflı kek tarifimiz ile sevdiklerinizi şımartabileceksiniz. Çay saatlerinizin vazgeçilmezi olabilecek tarifimiz olmazsa olmaz tariflerinizden biri olabilir.

Muzlu & Yulaflı Kek Tarifi Nasıl Yapılır ?

           4. Muzlu Kolay Pasta Tarifi, Nasıl Yapılır ?

Yapımı pratik ve adı üstünde oldukça kolay olan muzlu pasta tarifi ile acil durumlarınızı kurtarabilirsiniz. Muz ile bisküvinin enfes uyumunu da bu tarifte de bulabileceğiniz gibi cevizin de katmış olduğu lezzet ile damak zevkinize uygun bir pasta tarifi hazırlayabilirsiniz.

Muzlu Kolay Pasta Tarifi

           5. Karamelli, Muzlu Kek Tarifi, Nasıl Yapılır ?

Beşinci ve son sıramız da ise özel bir tariften bahsetmek istiyoruz. Her ne kadar karamelli tarifleri herkes sevmese de karamel aşıkları için, karamelli ve muzlu kek tarifimizi denemenizi mutlaka tavsiye ederiz.

Karamelli Muzlu Kek Tarifi, Nasıl Yapılır ?

  • Tariflerin hepsi enfes görünüyor. Ancak ben karamelli muzlu kek tarifini denedim. Malzeme ölçüleri gerçekten tam kıvamın da. Ölçülere dikkat ettiğiniz sürece çok güzel bir lezzet elde ediyorsunuz.

  • İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.